Прикордонники встановили прапор України над позиціями окупантів поблизу Бахмута

Прикордонники встановили прапор України практично над позиціями російських окупантів поблизу Бахмута на Донеччині. Про це повідомляє Держприкордонслужба України (ДПСУ) у Телеграм 1 квітня.

Як повідомили у ДПСУ, між Курдюмівкою і Озорянівкою досі перебувають загарбники, та попри це аеророзвідники бригади Гвардії наступу "Помста" підняли там український стяг.

Нагадаємо, над трьома прифронтовими населеними пунктами "сірої зони" Харківщини прикордонники підняли український прапор. 

Як повідомлялося, Шмигаль збирається збільшити кількість прикордонників на 15 000 бійців. 

Статті

Світ
16.04.2024
09:07

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті