Над трьома прифронтовими населеними пунктами "сірої зони" Харківщини прикордонники підняли український прапор

Прикордонники "Сталевого кордону" підняли над прифроновими населеними пунктами Харківщини Шабельне, Піщане та Дегтярне синьо-жовтий стяг. Відповідне відео розмістив телеграм-анал Державної прикордонної служби України 30 березня.

"Ці населені пункти на Харківщині знаходяться поблизу державного кордону з РФ у так званій "сірій зоні". Територія зруйнованих сіл щільно замінована, а через постійні ворожі обстріли непридатна для проживання", - сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що над Серебрянським лісництвом на Луганщині встановили український прапор за 80 метрів від позицій ворога (відео).

Статті

Світ
16.04.2024
09:07

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті