Прикордонники "приземлили" 10-й за тиждень ворожий БПЛА й змусили воювати на боці України

Українські прикордонники "приземлили" 10-й за тиждень ворожий БПЛА й змусили воювати на боці України. Про це повідомила Державна прикордонна служба України у своєму Телеграм-каналі 27 березня.

Десятий за тиждень російський безпілотник "впав" на правильний шлях: прикордонники Луганського загону приземлили ворожого шпигуна. – сказано в повідомленні. – Тепер дрон працюватиме на користь наших бійців".

Україна, зона бойових дій, березень 2023 року

Раніше повідомлялось, що в Луганській області прикордонники затрофеїли ворожий дрон, який тепер воюватиме на боці України.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті