Прикордонники Литви повідомили, що з території Білорусі намагалися зайти троє озброєних порушників

Служба охорони державного кордону Литви (СОДКЛ) у вівторок повідомила, що у понеділок в Ігналінському районі країни троє озброєних білоруських прикордонників зайшли на територію Литви на відстань до 2,5 метра. Про це повідомляє національний мовник LRT, - пише Укрінформ.

За даними СОДКЛ, озброєні порушники, підійшовши до фізичного бар'єра вже на литовській стороні, повернули назад. Стверджується, що за тим, що відбувається, спостерігали та все контролювали литовські прикордонники, які були готові відреагувати.

Порушення зафіксували співробітниками системи прикордонного контролю прикордонної застави Пушкос Вільнюського прикордонного загону.

«Після заходу на литовську сторону білоруси почали ходити між встановленим фізичним бар'єром, який перешкоджає подальшому доступу вглиб Литви, та лінією кордону. До цього місця негайно були викликані сили прикордонників застави Пушкос, але оскільки інцидент не отримав розвитку, не було потреби в їхньому втручанні», - стверджують у СОДКЛ.

За словами литовських прикордонників, наразі триває збір матеріалу та вирішується питання щодо початку досудового розслідування з приводу незаконного перетину кордону.

Як повідомлялося, у квітні минулого року литовські прикордонники вже фіксували два подібні інциденти у Шальчинінкському та Швянченіському районах Литви.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті