Прикордонники Литви повідомили, що з території Білорусі намагалися зайти троє озброєних порушників

Служба охорони державного кордону Литви (СОДКЛ) у вівторок повідомила, що у понеділок в Ігналінському районі країни троє озброєних білоруських прикордонників зайшли на територію Литви на відстань до 2,5 метра. Про це повідомляє національний мовник LRT, - пише Укрінформ.

За даними СОДКЛ, озброєні порушники, підійшовши до фізичного бар'єра вже на литовській стороні, повернули назад. Стверджується, що за тим, що відбувається, спостерігали та все контролювали литовські прикордонники, які були готові відреагувати.

Порушення зафіксували співробітниками системи прикордонного контролю прикордонної застави Пушкос Вільнюського прикордонного загону.

«Після заходу на литовську сторону білоруси почали ходити між встановленим фізичним бар'єром, який перешкоджає подальшому доступу вглиб Литви, та лінією кордону. До цього місця негайно були викликані сили прикордонників застави Пушкос, але оскільки інцидент не отримав розвитку, не було потреби в їхньому втручанні», - стверджують у СОДКЛ.

За словами литовських прикордонників, наразі триває збір матеріалу та вирішується питання щодо початку досудового розслідування з приводу незаконного перетину кордону.

Як повідомлялося, у квітні минулого року литовські прикордонники вже фіксували два подібні інциденти у Шальчинінкському та Швянченіському районах Литви.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті