Прикордонники бригади "Помста" показали ліквідацію міномета, АГС та десятка ворожих укриттів з піхотою на Бахмутському напрямку

Ліквідацію 120-мм міномета, гранатомета АГС та десятка ворожих укриттів з піхотою на Бахмутському напрямку показали прикордонники бригади Гвардії наступу "Помста" (сформована на базі Луганського прикордонного загону). Відповідне відео розмістила Державна прикордонна служба України у своєму Телеграм-каналі 6 лютого. 

Раніше повідомлялось, що на Луганщині прикордонники бригади Гвардії наступу "Помста" відбили штурм росіян і взяли полонених, а бійці бригади "Азов" показали зачистку позиції росіян у Серебрянському лісництві на Луганщині.

Раніше також повідомлялось, що воїни-спецпризначенці під час ближнього бою на Авдіївському напрямку знищили групу окупантів та 4 взяли в полон.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті