Пригожина вислали подалі від РФ та Білорусі: де тепер перебуває бунтар-невдаха

Ватажок приватної військової кампанії "Вагнер" Євгеній Пригожин перервав тривале мовчання в соцмережах та розповів про свою нову місію.

Тепер Пригожин перебуває в одній із африканських країн. Він заявив, що працює там, аби "росія стала ще більш великою".

"Працюємо. Температура +50. Все, як ми любимо. ПВК "Вагнер" проводить РПД. Робить росію ще більш великою на всіх континентах, а Африку - ще більш вільною. Несемо справедливість африканським народам, мочкаримо Аль-Каїду, ІДІЛ та інших бандосів", - заявив Пригожин.

Як повідомлялося раніше, ПВК "Вагнер" може готувати новий етап повернення з Білорусі до росії

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті