Пригожин жаліється, що його відключили від спецзв’язку з російською владою через прохання надати снаряди

Ватажок ПВК "Вагнер" Євген Пригожин заявив, що його відключили від спеціального зв'язку з органами російської влади через прохання надати найманцям снаряди. Про це повідомляє його прес-служба.

"Для того, щоби я припинив просити боєприпаси, мені відключили всі телефони спеціального зв'язку в усіх офісах і підрозділах, а також заблокували всі перепустки до відомств, відповідальних за прийняття рішень", - заявив він.

За його словами, тепер він має можливість просити додаткові поставки снарядів лише через ЗМІ.

Раніше ватажок ПВК "Вагнер" Євген Пригожин заявив, що якщо незаконне збройне формування, що належить йому, втратить боєздатність, то РФ у війні проти України чекає тотальна ганебна поразка.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті