Пригожин жаліється, що його відключили від спецзв’язку з російською владою через прохання надати снаряди

Ватажок ПВК "Вагнер" Євген Пригожин заявив, що його відключили від спеціального зв'язку з органами російської влади через прохання надати найманцям снаряди. Про це повідомляє його прес-служба.

"Для того, щоби я припинив просити боєприпаси, мені відключили всі телефони спеціального зв'язку в усіх офісах і підрозділах, а також заблокували всі перепустки до відомств, відповідальних за прийняття рішень", - заявив він.

За його словами, тепер він має можливість просити додаткові поставки снарядів лише через ЗМІ.

Раніше ватажок ПВК "Вагнер" Євген Пригожин заявив, що якщо незаконне збройне формування, що належить йому, втратить боєздатність, то РФ у війні проти України чекає тотальна ганебна поразка.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті