Пригожин запевняє, що нічого поганого про "Ахмат" не говорив. На пропозицію кадировців "поговорити як чоловік із чоловіком" запропонував зателефонувати йому

Власник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин у відповідь на звинувачення соратників Кадирова заявив, що нічого поганого про "Ахмат" не говорив. Відповідне роз'яснення опублікувала його пресслужба. 

Пригожин опублікував два старих відео, на яких давав оцінку чеченському спецназу, і зазначив, що не бачить у своїх словах "нічого поганого". 

Що стосується пропозиції, яка надійшла йому від одного з кадировців, зустрітися і "поговорити як чоловік із чоловіком", то він нагадав, що "всі... прекрасно знають мої, зокрема закриті, спеціальні телефони і мають можливість зі мною зв'язатися".

Як повідомлялося раніше, голова парламенту Чечні Магомед Даудов заявив, що голова ПВК "Вагнер" Євген Пригожин створює "панічні настрої" серед росіян і запропонував йому зустрітися і поговорити "як чоловік із чоловіком". Цього ж дня депутат Держдуми від Чечні Адам Делімханов звернувся до Пригожина з пропозицією зустрітися і пояснити, які завдання виконує чеченський підрозділ "Ахмат".

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті