Пригожин відмовився відповідати на запитання, який відсоток зеків, яких завербували у ПВК "Вагнер", доживає до кінця контракту

Власник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин відмовився відповідати на питання видання Reuters, які стосувалися бойової підготовки завербованих для війни проти України ув'язнених та статистики втрат цього контингенту. Про це повідомляє прес-служба ватажка цього НВФ.

Журналісти, зокрема, просили прокоментувати інформацію про те, що ПВК "Вагнер" "посилає на смерть недостатньо підготовлених людей".

"Чи ведеться статистика, який відсоток колишніх ув'язнених, завербованих у ПВК "Вагнер", доживають до закінчення контракту?", - цікавилися вони.

Євген Пригожин відмовився від відповіді. Він заявив, що "це та інформація, яка не потрібна ворогам моєї країни".

Статті

Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Всі статті