Пригожин спростував заяви Кремля про війну РФ з НАТО в Україні та поставив під сумнів існування "нацистів" – ISW

Засновник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин спростував заяви Кремля про те, що росія воює з НАТО, та поставив під сумнів існування "нацистів" на території України, про яких постійно говорить російська влада. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW) 24 березня.

"Пригожин заявив, що Росія воює "виключно з українцями", які оснащені технікою, наданою НАТО, і деякими "русофобськими" найманцями, які добровільно підтримують Україну, але не з самим НАТО, – пише ISW.

Пригожин також зазначив, що російські чиновники, швидше за все, знали, що НАТО запропонує Україні військову допомогу, тому що "смішно думати, що коли росія вирішила провести цю "спеціальну військову операцію", вона не врахувала допомогу НАТО Україні". 

Засновник ПВК "Вагнер" зауважив, що не впевнений щодо цілей "денацифікації" в Україні, оскільки не знає, чи є в Україні "нацисти". Він також закликав російських військових і ЗМІ припинити недооцінку українських сил і втручання у внутрішні конфлікти. 

"Пригожин фактично відкинув довоєнні та післявоєнні заяви Кремля про те, що росії необхідно захищатися від загрози НАТО в Україні, і підривав необхідність і ймовірність заявлених президентом росії путіним максималістських цілей цього вторгнення", – зазначають експерти ISW.

Раніше повідомлялось, що Пригожин готується перекинути свою "особисту армію" з України в Африку.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті