Пригожин пропонує Гіркіну застосувати "бойовий досвід" на "керівній посаді в ЛНР"

Пособник путіна, власник ПВК "Вагнер", російський військовий злочинець Євген Пригожин пропонує такому ж військовому злочинцю Ігорю Гіркіну застосувати "бойовий досвід" на "керівній посаді в ЛНР". Так Пригожин прокоментував у соцмережі висловлювання Гіркіна щодо ПВК "Вагнер".

Нарікаючи, що "ПВК "Вагнер" навіть спасибі не сказали і випнули інтригани з Донбасу в 2015 році", Пригожин заявив, що запрошує Гіркіна "на фронт, щоб перевірити правильність його позиції та використати, як він заявляв, його бойовий досвід".

"Пропоную йому прибути на територію ЛНР для призначення на керівну посаду, згідно з його компетенцією, в один із штурмових підрозділів. Безумовно, високу посаду йому ніхто запропонувати не зможе, для цього необхідно показати свої можливості. Час переходити від слів до справи", - закликав один російський військовий злочинець іншого.

Як повідомлялося, на цвинтарі ПВК "Вагнер" у Краснодарському краї кількість поховань зросла у сім разів за два місяці.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті