Пригожин пропонує Гіркіну застосувати "бойовий досвід" на "керівній посаді в ЛНР"

Пособник путіна, власник ПВК "Вагнер", російський військовий злочинець Євген Пригожин пропонує такому ж військовому злочинцю Ігорю Гіркіну застосувати "бойовий досвід" на "керівній посаді в ЛНР". Так Пригожин прокоментував у соцмережі висловлювання Гіркіна щодо ПВК "Вагнер".

Нарікаючи, що "ПВК "Вагнер" навіть спасибі не сказали і випнули інтригани з Донбасу в 2015 році", Пригожин заявив, що запрошує Гіркіна "на фронт, щоб перевірити правильність його позиції та використати, як він заявляв, його бойовий досвід".

"Пропоную йому прибути на територію ЛНР для призначення на керівну посаду, згідно з його компетенцією, в один із штурмових підрозділів. Безумовно, високу посаду йому ніхто запропонувати не зможе, для цього необхідно показати свої можливості. Час переходити від слів до справи", - закликав один російський військовий злочинець іншого.

Як повідомлялося, на цвинтарі ПВК "Вагнер" у Краснодарському краї кількість поховань зросла у сім разів за два місяці.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті