Пригожин обіцяє "бути в Києві за 12 днів", якщо його оберуть головнокомандувачем, і це "правильно" – перехоплення ГУР

Євген Пригожин обіцяє своїм підлеглим "взяти Київ за 12 днів" – у тому випадку, якщо його оберуть головнокомандувачем, і підлеглі вважають, що це "правильно". Про це один із російських окупантів розповідає знайомому, йдеться у перехопленні телефонної розмови, опублікованої Головним управлінням розвідки (ГУР) Міноборони України 27 травня.

"Пригожин правильно каже: якщо мене народ обере головнокомандувачем, я, каже, за 12 днів буду в Києві", – розповідає окупант.

Крім того, співрозмовники розповідає про невдоволення діями військового керівництва, а також обговорюють поточну ситуацію на території Бєлгородщини та прилеглих територіях, панічні настрої місцевого населення, а також кажуть, що треба "в***ти по Рубльовці".

Раніше повідомлялось, що російським ЗМІ заборонили згадувати ПВК "Вагнер" і Пригожина особисто – аби Шойгу краще працювалося.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті