Аби Шойгу краще працювалося: російським ЗМІ заборонили згадувати ПВК "Вагнер" і Пригожина особисто

У росії засобам масової інформації заборонили згадувати ім'я Пригожина і ПВК "Вагнер". Відповідний документ від 24 травня, який розіслали всім російським ЗМІ, опублікували в мережі 27 травня.

"В інтересах забезпечення діяльності міністра оборони РФ щодо проведення ним державної інформаційної політики в галузі оборони будь-які публікації, що містять згадку ПВК "Вагнер" і Євгена Пригожина, з 25. 05. 2023 будуть розцінюватися як такі, що дискредитують ЗС РФ", – ідеться в документі.

Раніше повідомлялося, що кремлівський пропагандист Долгов плачеться, що його звільнили за інтерв'ю з Пригожиним, "хоча в Росії існує свобода слова".

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті