Кремлівський пропагандист Долгов плачеться, що його звільнили за інтерв'ю з Пригожиним, "хоча в Росії існує свобода слова"

Кремлівський пропагандист Костянтин Долгов заявив, що його звільнили з роботи після інтерв'ю з Євгеном Пригожиним, яке вийшло 23 травня. Про це Долгов написав у своєму Телеграм-каналі 25 травня.

"Мене звільнили за інтерв'ю з Пригожиним. Учора вранці старший продюсер стрім-шоу "Телега Онлайн" повідомив мені, що проєкт більше не потребує моїх послуг. ...Те саме інтерв'ю пізно ввечері у вівторок, а рано вранці в середу мені повідомили, що мене звільнено. І прямим текстом сказали: я звільнений через інтерв'ю з Пригожиним", - написав Долгов.

Він підкреслив, що намагався з'ясувати, "...що ж це за дивна ситуація така", але керівники проєкту на дзвінки та повідомлення не відповідали.

"Пересічні продюсери проєкту зізналися мені, що рішення про звільнення було ухвалено після дзвінків "зверху", - написав також звільнений інтерв'юер. - ...Ці таємничі "ті, хто телефонував" чомусь образилися на якісь заяви Пригожина, що прозвучали в його відповідях. Але Євгену Вікторовичу вони, очевидно, нічого зробити не можуть. Тому вирішили відігратися на інтерв'юері".

У своєму пості Долгов також сміховинно заявив, що сподівається на втручання путіна, оскільки вірить, що "...у Росії, слава богу і завдяки президенту, існує свобода слова".

Нагадаємо, що в інтерв'ю Пригожин критикував російське військове керівництво, зокрема Шойгу, а також заявив, що російська влада замість заявленої в лютому 2022 року мети "демілітаризації України" домоглася протилежного ефекту - українська армія стала однією з найсильніших у світі. Пригожин також заявив, що за весь час війни в Україні загинуло 20 тисяч найманців ПВК "Вагнер", половина з яких - завербовані ув'язнені.

Раніше повідомлялося, що Пригожин визнав загибель у боях за Бахмут 20 тисяч найманців ПВК "Вагнер".

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті