Пригожин і "Вагнер" досі мають повну свободу в РФ - ISW

Командири і рядові найманці "Вагнера", а також сам Євген Пригожин вільно почуваються в росії навіть після проваленого заколоту. Про це 9 липня повідомили в Інституті вивчення війни.

"Путін продовжує дозволяти "Вагнеру" і Пригожину діяти в Росії і потенційно становити загрозу його режиму. Надання Пригожину, командирам і 25 тисячам бойовиків "Вагнера", які очолювали збройне повстання і брали в ньому участь, повної свободи пересування і спілкування в Росії свідчить або про надзвичайну (і необґрунтовану) впевненість Путіна в їхній новій лояльності, або про відчайдушне прагнення переманити якомога більше членів ПВК на свій бік, або про нездатність вжити заходів проти них", - заявили аналітики Інституту.

Загалом наслідки збройного заколоту для Пригожина і всієї ПВК залишаються незрозумілими. Однак Україна вже виграла від цього бунту. Це пов'язано з тим, що найманці як єдина сила, найімовірніше, вже не з'явиться в Україні.

У ISW також зазначили, що поспішний вихід "Вагнера" з Бахмута підірвав російські позиції в цьому районі і сприяв тактично важливим успіхам, яких українські сили досягли навколо міста.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що близько 600 найманців ПВК "Вагнер" повертаються з Африки до Москви.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті