Пригожин хотів би віддати всі запаси "Артемівського шампанського" в Бахмуті родині Ахметових, але віддасть Міністерству оборони Росії

Власник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин заявив, що всі запаси ігристого вина на Артемівському заводі шампанських видів, а також устаткування підприємства має бути передано його законному власнику. Про це повідомляє його пресслужба.

"Артемівський завод шампанських вин сьогодні перебуває під контролем ПВК "Вагнер". У ньому знаходиться вся продукція, яка перебувала на момент приходу туди. Усе зафіксовано на відео, і все пораховано, зокрема ємності з ще не розлитим шампанським", - повідомив Пригожин.

"У кожного підприємства є господарі. І ніяка війна між державами, якщо держава, яка заходить на територію, хоче зберегти своє обличчя, не може бути з вилученням чиєїсь приватної власності. Державна власність у рамках конфлікту між державами може бути відчужена, а приватна - вона недоторканна", - заявив він.

"Необхідно знайти рішення, яким чином передати або шампанське, або шампанське обладнання, або ще якимось чином врегулювати питання приватної власності", - пропонує Пригожин.

Однак, найближчим часом ПВК "Вагнер" має намір передати завод Міністерству оборони Російської Федерації. "І воно нестиме відповідальність, щоб із цього заводу нічого не розікрали до ухвалення юридичних рішень, як бути з приватною власністю на, так би мовити, на звільнених-захоплених територіях", - розповів власник приватної військової компанії.

До 2021 року акціонерами ПрАТ "АртВайнері" були екснардепи Борис Колесніков, Сергій Кий і родич українського олігарха Ігор Ахметов. Але після смерті останнього єдиними власницями залишилися Тетяна Ахметова-Айдарова та Ірина Ахметова. Найімовірніше, це дочка і вдова Ігоря Ахметов

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті