Пригожин хоче підселити до жителів елітної Барвихи зеків-вагнерівців. Каже, прекрасна атмосфера Рубльовського шосе посприяє їхній психологічній реабілітації

Євген  Пригожин хоче побудувати в елітній Барвисі на Рубльовці під Москвою реабілітаційний центр для зеків-вагнерівців. Про це йдеться в листі власника ПВК "Вагнер" губернатору Московської області Андрію Воробйову.

Пригожин нагадує, що його компанія "Конкорд" володіє земельною ділянкою в елітному селі Барвиха на Рублево-Успенському шосе.

На цій території він хоче побудувати "Центр психологічної реабілітації учасників СВО, зокрема ув'язнених, які мають посттравматичний синдром".

"Прекрасна атмосфера Барвихи і Рублево-Успенського шосе посприяє їхньому якнайшвидшому відновленню і психологічній реабілітації", - запевняє Пригожин губернатора.

Він просить Андрія Воробйова погодити можливість будівництва Центру психологічної реабілітації учасників СВО. Для цього центру з неабиякою часткою іронії Пригожин придумав відповідну назву - "Рубка".

У подальшому коментарі власник ПВК "Вагнер" повідомляє, що йому особисто ділянка в елітному Підмосков'ї не потрібна. "Місце моторошне, але учасникам СВО до цього не звикати", - продовжує він тролити А.Воробйова.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті