Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Україна провела випробування нових типів FPV-дронів, які найближчим часом надійдуть на фронт. Також упродовж одного-двох місяців планується закрити ударними безпілотниками зону на глибину 100–150 км від кордону. Про це повідомив радник міністра оборони Сергій Флеш у Facebook.
"У нас вже випробувані і скоро надійдуть на фронт нові типи FPV. Противнику буде боляче. Так, ми нарешті через місяць- другий закриємо зону 100-150 кілометрів від кордонів ударними БПЛА близької дії. Там усі "найсмачніші» цілі", - зазначив він.
Крім того, Сергій Флеш анонсував збільшення кількості далекобійних ударів безпілотниками.
"Ще будуть подарунки", – додав він, підкресливши, що нова команда Міноборони працює над інноваційними рішеннями та постачанням, а військові ефективно використовують наявні ресурси.
Як повідомлялося раніше, у Пермі РФ повідомляють про нові вибухи після атаки БПЛА.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту