Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
"Російські війська завдали по позиціях українських підрозділів та населених пунктах два ракетні й 84 авіаційні удари, застосувавши дві ракети та скинувши 197 керованих авіаційних бомб. Крім того, противник використав 6 183 дрони-камікадзе та здійснив 3 552 обстріли, зокрема 21 — із реактивних систем залпового вогню", - повідомляє Генштаб ЗСУ 22 січня.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Авіаційних ударів зазнали, зокрема, райони населених пунктів Великомихайлівка та Коломійці Дніпропетровської області, Тернувате, Верхня Терса, Залізничне, Воздвижівка, Юльївка, Розумівка, Гуляйполе й Гуляйпільське Запорізької області, а також Садове Херсонської області. У відповідь авіація, ракетні війська та артилерія Сил оборони уразили чотири райони зосередження особового складу й техніки противника, засіб протиповітряної оборони та один пункт управління.
На Північно-Слобожанському та Курському напрямках за добу зафіксовано 72 обстріли позицій українських військ і населених пунктів. На Південно-Слобожанському напрямку Сили оборони зупинили сім атак противника в районі Дворічанського та в напрямках Ізбицького, Графського, Круглого і Кутьківки. На Куп’янському напрямку відбулося вісім атак, які українські військові відбили поблизу Петропавлівки, Піщаного, Курилівки та Богуславки.
На Лиманському напрямку ворог сім разів намагався прорвати оборону в районах Новомихайлівки, Дробишевого, Ямполя та в напрямках Діброви, Лиману й Новосергіївки. На Слов’янському напрямку відбито дві атаки поблизу Дронівки, на Краматорському — одну атаку в районі Ступочок. На Костянтинівському напрямку противник здійснив десять атак у районах Плещіївки, Щербинівки, Софіївки та в напрямках Костянтинівки й Іванопілля.
Найінтенсивніші бої тривали на Покровському напрямку, де українські захисники зупинили 38 штурмових дій ворога поблизу Родинського, Мирнограда, Покровська, Котлиного, Удачного, Молодецького, Філії та в напрямках Білицького, Іванівки, Сергіївки й Новопідгороднього. На Олександрівському напрямку противник здійснив вісім атак у районах Злагоди, Єгорівки та в напрямках Соснівки й Нового Запоріжжя. На Гуляйпільському напрямку Сили оборони відбили 36 атак у районах Гуляйполя, Солодкого та в напрямках Добропілля, Зеленого, Прилук, Варварівки й Святопетрівки.
На Оріхівському напрямку бойових зіткнень не зафіксовано, на Придніпровському напрямку противник двічі безуспішно намагався покращити своє тактичне положення. На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.
Як повідомлялося, за минулу добу втрати російських військ склали 1 070 осіб.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту