Пропагандисти РФ пишуть, що ліквідація "мобиків" у Макіївці сталася через "масове користування мобільниками" (ВІДЕО)

Російські так звані "військори" поширили інформацію, що причиною влучення в окупованій Макіївці стало "використання військовослужбовцями мобільних телефонів, що прибули з російськими картками". Про це пишуть пропагандистські паблики 2 січня.

"Противник, використовуючи розвідувальний комплекс "ECHELON", встановив активність стільникового зв'язку та їхнє розташування", – сказано в повідомленні.

Як повідомлялося, російське міністерство оборони підтвердило інформацію про знищення пункту дислокації військових РФ в окупованій Макіївці на Донеччині.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті