Пропагандисти "ДНР" пояснюють правильність тактики "випаленої землі" віршем місцевого поета "Донбас не може бути красивим"

На тлі варварського знищення ВС РФ міст і селищ Донбасу пропагандисти "ДНР" почали популяризувати вірш місцевого поета і блогера Єгора Воронова, рефреном якого є слова: "Донбас не може бути красивим". 

Автор експлуатує міф про те, що Донбас - винятково край трудівників, які байдужі до краси рідного краю, з пробитими в бійках головами вони красиві своїм внутрішнім світом. "Донбас завжди був негарний", - запевняє автор.

Як повідомлялося раніше, до російської агресії Донецька та Луганська області вважалися одним із найкомфортніших регіонів України. Донбас до того, як "визволителі" почали "визволяти" його за допомогою важкої артилерії, ракет і стратегічних бомбардувальників був красивим.

 

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті