Пропагандисти "ДНР" пояснюють правильність тактики "випаленої землі" віршем місцевого поета "Донбас не може бути красивим"

На тлі варварського знищення ВС РФ міст і селищ Донбасу пропагандисти "ДНР" почали популяризувати вірш місцевого поета і блогера Єгора Воронова, рефреном якого є слова: "Донбас не може бути красивим". 

Автор експлуатує міф про те, що Донбас - винятково край трудівників, які байдужі до краси рідного краю, з пробитими в бійках головами вони красиві своїм внутрішнім світом. "Донбас завжди був негарний", - запевняє автор.

Як повідомлялося раніше, до російської агресії Донецька та Луганська області вважалися одним із найкомфортніших регіонів України. Донбас до того, як "визволителі" почали "визволяти" його за допомогою важкої артилерії, ракет і стратегічних бомбардувальників був красивим.

 

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті