Пропагандистські ЗМІ пишуть, що у Калінінському районі Донецька троє осіб загинуло унаслідок обстрілу

У тимчасово окупованому Донецьку унаслідок обстрілу Калінінського району начебто загинуло троє людей, і одна особа отримала поранення. Про це повідомляють місцеві телеграм-канали та пропагандистські ЗМІ 29 січня. 

Пізніше ватажок так званої "ДНР" Денис Пушилін заявив про нібито трьох загиблих і трьох поранених мирних жителів.

Також повідомляють, що від удару пошкоджено два приватні будинки, будівлю республіканського лікарсько-фізкультурного диспансеру (на фото) і ще щонайменше два об'єкти цивільної інфраструктури.

Як повідомлялося, вдень 29 січня у Калінінському районі Донецька пролунали вибухи.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті