Пропагандистку з каналу Соловйова заочно засуджено на 11 років

За матеріалами Служби безпеки України заочний термін в 11 років ув’язнення отримала колаборантка Юлія Лозанова (більш відома під псевдонімом Юлія Вітязєва). Про це повідомляє канал СБУ у Телеграм 30 листопада.

"З початку повномасштабного вторгнення рф вона постійно виступала за підтримку російських загарбників, про що заявляла у численних ефірах на телеканалі "Соловьев Live". Крім того, колаборантка стала "оглядачкою" окупаційного інформагентства "News Front", яке створили у тимчасово окупованому Криму", - зазначається у повідомленні.

У СБУ додали, що Вітязєва (Лозанова) переїхала з України до Москви ще у 2015 році, де розпочала публічно поширювати фейки про суспільно-політичну ситуацію в нашій державі.

СБУ встановило, що саме Вітязєва (Лозанова) однією з перших почала виправдовувати рашистів у підриві Каховської ГЕС.

Також, за інформацією Служби безпеки, вона регулярно використовує підконтрольні телеграм-канали для збору донатів на потреби окупаційних угруповань РФ, які воюють проти України.

Вітязєвій (Лозановій) призначено заочно 11 років тюрми з конфіскацією майна за колабораційну діяльність та виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ проти України та глорифікацію її учасників.

"Тривають комплексні заходи для фізичного затримання і притягнення зловмисниці до відповідальності за злочини проти нашої держави", - додали у СБУ.

Як повідомлялось раніше, російського ідеолога "денацифікації" України Гаспаряна заочно засуджено на 10 років.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті