Пропагандистку з каналу Соловйова заочно засуджено на 11 років

За матеріалами Служби безпеки України заочний термін в 11 років ув’язнення отримала колаборантка Юлія Лозанова (більш відома під псевдонімом Юлія Вітязєва). Про це повідомляє канал СБУ у Телеграм 30 листопада.

"З початку повномасштабного вторгнення рф вона постійно виступала за підтримку російських загарбників, про що заявляла у численних ефірах на телеканалі "Соловьев Live". Крім того, колаборантка стала "оглядачкою" окупаційного інформагентства "News Front", яке створили у тимчасово окупованому Криму", - зазначається у повідомленні.

У СБУ додали, що Вітязєва (Лозанова) переїхала з України до Москви ще у 2015 році, де розпочала публічно поширювати фейки про суспільно-політичну ситуацію в нашій державі.

СБУ встановило, що саме Вітязєва (Лозанова) однією з перших почала виправдовувати рашистів у підриві Каховської ГЕС.

Також, за інформацією Служби безпеки, вона регулярно використовує підконтрольні телеграм-канали для збору донатів на потреби окупаційних угруповань РФ, які воюють проти України.

Вітязєвій (Лозановій) призначено заочно 11 років тюрми з конфіскацією майна за колабораційну діяльність та виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ проти України та глорифікацію її учасників.

"Тривають комплексні заходи для фізичного затримання і притягнення зловмисниці до відповідальності за злочини проти нашої держави", - додали у СБУ.

Як повідомлялось раніше, російського ідеолога "денацифікації" України Гаспаряна заочно засуджено на 10 років.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті