Президент затвердив нові правила отримання паспорта громадянина України

Президент Володимир Зеленський затвердив нові правила отримання громадянства України. Про це 21 квітня повідомляється на офіційній сторінці законопроєкту №7606 на офіційному сайті парламенту.

Ідеться про проєкт закону про внесення змін до Законів України "Про громадянство України" та "Про забезпечення функціонування української мови як державної" щодо умов прийняття до громадянства України.

Згідно з цим законопроєктом, тепер для отримання громадянства України потрібно буде скласти іспити на знання української мови, історії та Конституції.

Зазначимо, що Верховна Рада проголосувала за цей проєкт ще 21 березня. "За" тоді проголосував 281 нардеп, ще 54 парламентарії не голосували.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кремль обіцяє жителям окупованих територій України можливість "відмови" від українського громадянства через інтернет.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті