Президент України ввів у дію санкції РНБО проти 181 юридичної та 185 фізичних осіб

Володимир Зеленський ввів у дію санкції РНБО проти 185 фізичних та 181 юридичної особи. Про це йдеться в Указі Президента України №813/2023 від 7 грудня, розміщеному на сайті Президента.

"Відповідно до статті 107 Конституції України постановляю: Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 7 грудня 2023 року "Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", - сказано в документі.

Зазначається, що Указ набирає чинності з дня його опублікування.

У перший санкційний список потрапили 185 фізичних осіб, серед них є громадянка Молдови та громадянин Німеччини. Санкції проти 174 осіб запровадили на 10 років, ще проти 11 - на п'ять років. Також передбачено блокування їхніх активів, анулювання ліцензій, обмеження на транзит і торговельні операції на території України.

Раніше Єрмак повідомив про нові санкції Великої Британії щодо експортерів військового обладнання в РФ.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті