Президент Угорщини відреагував на ракетний удар по Мукачеве, прибравши слово "російський"

«Висловлюю найглибше співчуття постраждалим внаслідок ракетного обстрілу Мукачева та бажаю їм якнайшвидшого і повного одужання. Якнайшвидше припинення російсько-українського конфлікту відповідає спільним інтересам. Впевнений, що сторони протистояння зможуть це усвідомити і завдяки міжнародним дипломатичним зусиллям незабаром покладуть край цьому нелюдському і безглуздому кровопролиттю», — написав 21 серпня президент Угорщини Тамаш Шуйок, який спочатку вказав «російського ракетного обстрілу», але через годину це слово було вилучено з тексту.

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто також прокоментував масштабну нічну атаку по Україні, однак взагалі не згадав країну-агресорку Росію.

«Новини з України сьогодні вранці ще раз доводять, що мир потрібен якнайшвидше! Кожен має докладати всіх зусиль, щоб якнайшвидше було досягнуто мирної угоди, яка покладе край війні! Лише так можна запобігти подальшому кровопролиттю та руйнуванням», — написав він у Фейсбук.

Як повідомлялося, ворог вдарив по підприємству в Мукачівській громаді Закарпатської області, яка вважається найбезпечнішою в Україні.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
05.10.2025
20:04

«Карнавалу не буде»: три втрачені роки. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Заходи, присвячені третій річниці так званого "возз'єднання" “ДНР" і "ЛНР" з Російською Федерацією, пройшли зовсім непомітно і в інформаційному полі окупованого Донбасу майже не залишили сліду. Активісти «молодих республік», мабуть, не отримавши...
Світ
01.10.2025
01:00

"Кремль зазнав поразки": Володимир Фесенко про вибори в Молдові та перспективи реінтеграції Придністров’я

Перемога проросійських сил у Молдові була б вагомим аргументом для тих європейських політиків, які виступають проти розширення ЄС. І це, безумовно, зіграло б проти і європейської інтеграції Молдови, і проти європейської інтеграції України
Світ
30.09.2025
12:38

«Чиї ресурси вичерпаються раніше, той і програє». Російські ЗМІ про Україну

«З іншого боку, чому б і не використовувати Лукашенка в цьому питанні - адже він наш військовий союзник, хоча безпосередньо і не бере участі в російсько-українському конфлікті. Підходить для посередницької місії як ніхто інший».
Всі статті