Президент США Байден підписав меморандум про надання Україні військової допомоги на $550 мільйонів

Адміністрація президента США Джо Байдена схвалила новий пакет оборонної допомоги для України на суму у 550 мільйонів доларів. Про підписання відповідного меморандуму плвідомляється на сайті Білого дому.

Зазначається, що у пакет допомоги від США, серед іншого, увійдуть ракети для HIMARS і 155-мм боєприпаси для артилерійських систем.

Нагадаємо, що офіційний представник Пентагону Джон Кірбі анонсував, що Адміністрація президента США Джозефа Байдена 1 серпня планує схвалити новий пакет оборонної допомоги для України на суму 550 мільйонів доларів.

"Сьогоднішній пакет включатиме більше боєприпасів для реактивних систем залпового вогню відомих як HIMARS. І я знаю, ви всі з цим знайомі. Також і боєприпаси для 155-міліметрових артилерійських систем, раніше поставлених в Україну і які зараз на полі бою", - розповів Кірбі..

Як повідомлялося раніше, росії поки не вдалося знищити жодну установку HIMARS на території України.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті