Вучич заявив, що сербська зброя може використовуватися проти російських окупантів

Сербія не проти того, щоб її зброю використовували українські військові проти росіян. Про це 6 червня повідомляє Financial Times із посиланням на заяву президента Александра Вучича.

"Чи можливо, що сербські боєприпаси потрапляють в Україну через посередників? У мене немає сумнівів, що це може статися. Яка альтернатива? Не виробляти їх? Щоб не продати? Я не дурень. Я знаю, що частина зброї може потрапити в Україну", - заявив він.

Лідер Сербії визнав, що намагається балансувати між Україною і росією. При цьому він не тільки заявив, що не планує зупиняти продаж сербських боєприпасів, а й наголосив - не має наміру допомагати російським військовим зусиллям.

"Ми приєднуємося до заборони реекспорту, наприклад, технологій подвійного використання в безпілотниках... Ми не будемо центром для реекспорту будь-чого в Росію", - сказав він.

Також Вучич зазначив, що країна приєдналася до всіх резолюцій ООН, які засуджують повномасштабне вторгнення росії в Україну.

Нагадаємо, що ще цієї весни в Сербії заперечували постачання зброї і в Україну, і в росію.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті