Президент призначив начальників Сєвєродонецької, Попаснянської та Гірської міських військових адміністрацій

Президент Зеленський призначив начальників Сєвєродонецької, Попаснянської та Гірської міських військових адміністрацій Луганської області. Відповідні розпорядження опубліковані на сайті Глави держави 7 квітня.

Зазначається, що розпорядженням №61/2023-рп начальником Гірської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області призначено Олексія Івановича Бабченка.

Розпорядженням №62/2023-рп начальником Попаснянської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області призначено Миколу Миколайовича Ханатова.

Розпорядженням №63/2023-рп начальником Сєвєродонецької міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області призначено Олександра Сергійовича Стрюка.

Уточнюється, що ці військові адміністрації утворені Указом Президента України №181/2023 від 24 березня.

Раніше повідомлялось, що в Україні схвалили стратегію політики щодо переселенців до 2025 року.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті