Президент оновив склад РНБО після кадрових змін в уряді

Президент України Володимир Зеленський затвердив віцепрем’єр-міністра з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій Михайла Федорова в складі Ради національної безпеки і оборони. Про це йдеться в указі президента, оприлюдненому 24 березня, - повідомляє Радіо Свобода.

«Затвердити у персональному складі Ради національної безпеки і оборони України Федорова Михайла Альбертовича – Віце-прем’єр-­міністра України з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – Міністра цифрової трансформації України», – йдеться в указі.

Цей же документ виводить зі складу РНБО колишнього міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Павла Рябікіна.

У повідомленні нагадується, що днями Верховна Рада призначила Михайла Федорова віцепрем’єром-міністром з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністром цифрової трансформації України, а колишнього очільника «Укрзалізниці» Олександра Камишина – міністром з питань стратегічних галузей промисловості України замість Павла Рябікіна.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
27.11.2025
10:51

Україна та «польсько-польська війна»

Як мінімум до 2027 року, коли в країні відбудуться чергові парламентські вибори, відкрите протистояння Навроцького та Туска стає головним змістом польської політики. І однією із ліній польського розлому стала Україна.
Світ
26.11.2025
11:45

«Зупинити бойові дії? Ми не божевільні!». Російські ЗМІ про Україну

«Міжнародна політика повертається до попередніх зразків - менш ідеологізованих, ніж ми звикли в ХХ столітті... А результат сутички знову визначається співвідношенням сил і результатом військового зіткнення»
Країна Світ
24.11.2025
09:36

"Це не документ, це - авантюра. Але є позитивні моменти": Сергій Гармаш про новий "мирний план" США

Зараз схожий ефект: хрін із нею з корупцією, - якщо йдеться про загрозу втрати національної гідності, то Міндіч відсувається на другий план. Отже, драматизація моменту вигідна нашій владі, і Зеленський, – давайте не забувати, – хороший актор.
Всі статті