Верховна Рада проголосувала за призначення нових міністрів

У Верховній Раді України відбулися голосування за призначення нових міністрів.

Екс-міністр цифрової трансформації Михайло Федоров став віцепрем'єр-міністром з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій - міністром цифрової трансформації України. За його кандидатуру віддали голоси 311 депутатів.

Екс-голова управління "Укрзалізниці" Олександр Камишін став новим міністром з питань стратегічних галузей промисловості України. Його кандидатуру підтримало 312 депутатів.

Оксена Лісового призначено міністром освіти і науки України - за нього віддали голоси 313 депутатів.

Як повідомлялося раніше, комітети Верховної Ради підтримали кандидатури двох нових міністрів, а кандидатуру Оксена Лісового затвердили вранці 21 березня

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті