Президент Киргизстану видав кілька секретних указів про надання громадянства російським олігархам – ЗМІ

Кілька секретних указів про надання громадянства російським олігархам видав президент Киргизстану Садир Жапаров. Про це з посиланням на джерела в адміністрації президента повідомив Телеграм-канал "Киргизький форпост" 17 серпня.

"Президент Садир Жапаров видав кілька секретних указів про надання громадянства Киргизстану низці товаришів, - ідеться в повідомленні. - В адміністрації президента шепочуться, що йдеться про кількох російських олігархів. Треба придивитися, чи не трапилися раптом в окремих сферах киргизької економіки щедрі інвестиції".

Офіційного підтвердження цієї інформації немає.

Раніше повідомлялося, що на парад до Москви 9 травня приїхали кілька іноземних лідерів, включно з президентом Киргизстану Жапаровим.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті