Президент Естонії підтвердив підтримку України на шляху до ЄС і НАТО

Естонія продовжує підтримувати Україну на шляху до членства в ЄС і НАТО. Про це 2 червня на пресконференції в Києві заявив президент Естонії Алар Каріс.

"Україна залужила на мир у межах своїх міжнародно визнаних територій. Харків, Донецьк, Херсон, Крим - уся українська земля ніколи не повинна зазнати злиднів війни, її жахів", - сказав Каріс.

Також він наголосив, що, "надаючи перспективну стратегію з підтримання архітектури європейської безпеки, ми повинні ввести Україну до нашої демократичної сім'ї і також домагатися розширення ЄС і НАТО".

"Я хочу підтвердити нашу підтримку України, як на полі бою, так і на шляху до ЄС і НАТО", - додав президент Естонії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Зеленський у Києві зустрівся з президентом Естонії.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті