Президент Cловаччини про стан Фіцо: у прем'єр-міністра попереду критичні години і дні

Лікарі більше не планують проводити операції пораненому прем'єру Словаччини Роберту Фіцо, заявив обраний президент країни Петер Пеллегріні. Про це пише Pravda, - повідомляє NV.

«Ні. Директор (лікарні - ред) мені такої інформації не підтвердив. Навпаки, за останньою інформацією, у понеділок збереться медичний консиліум, який потім вирішить, чи буде він продовжувати лікування», — сказав президент.

За його словами, буде розглянуто питання про транспортування Фіцо ближче до місця його проживання.

«Але до цього ще далеко. Тепер у прем'єр-міністра попереду критичні години і дні, щоб впоратися з усім, що ще може трапитися з ним після важкої операції або що на нього може чекати», — сказав він.

Як повідомлялося, угорський прем’єр Віктор Орбан заявляє, що прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо перебуває "на межі життя та смерті" через два дні після вогнепального поранення внаслідок замаху. 

Статті

Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Луганськ
12.06.2024
11:23

Екологічна катастрофа, невідворотність покарання для колаборантів та проблеми луганських підприємців: больові точки Луганщини очима Артема Лисогора

Менше 50 – НЕ тисяч, а ОСІБ. Те, що кількість мешканців вільної території Луганщини обчислюється не ТИСЯЧАМИ ОСІБ, а ОСОБАМИ, складно пояснити навіть колегам-журналістам з інших частково окупованих регіонів України. Бо в це важко повірити...
Всі статті