Орбан заявив, що Фіцо перебуває "на межі життя та смерті" після поранення

Угорський прем’єр Віктор Орбан заявляє, що прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо перебуває "на межі життя та смерті" через два дні після вогнепального поранення внаслідок замаху. Про це Орбан сказав в ефірі угорського державного радіо, повідомляє "Європейська правда"

Угорський прем’єр сказав, що "молиться за Фіцо і переживає за Словаччину".

"Ми бажаємо йому якнайшвидшого одужання і повернення до роботи. Роберт Фіцо знаходиться на межі життя та смерті", – зазначив він.

За словами Орбана, навіть якщо Фіцо одужає, він не працюватиме кілька місяців у критичний момент напередодні виборів до Європейського парламенту, які відбудуться на початку наступного місяця.

"Ми стоїмо перед виборами, які вирішать не лише питання членів Європарламенту, але й разом з виборами в США можуть визначити хід війни і миру в Європі. У цій ситуації нам би дуже знадобився Роберт Фіцо і налаштована на мир Словаччина", – сказав Орбан.

Як повідомлялося, письменник, який намагався вбити прем'єра Словаччини, виявився пов'язаний із проросійським воєнізованим угрупованням

Статті

Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Луганськ
12.06.2024
11:23

Екологічна катастрофа, невідворотність покарання для колаборантів та проблеми луганських підприємців: больові точки Луганщини очима Артема Лисогора

Менше 50 – НЕ тисяч, а ОСІБ. Те, що кількість мешканців вільної території Луганщини обчислюється не ТИСЯЧАМИ ОСІБ, а ОСОБАМИ, складно пояснити навіть колегам-журналістам з інших частково окупованих регіонів України. Бо в це важко повірити...
Всі статті