Прем'єр-міністри України і Румунії відкрили новий пункт пропуску "Красноїльськ - Вікову де Сус" (ФОТО)

Прем'єр-міністри України і Румунії Денис Шмигаль та Ніколає Чуке 10 листопада відкрили новий пункт пропуску "Красноїльськ - Вікову де Сус". Про це у Телеграм повідомив Денис Шмигаль.

  

"Відсьогодні на українсько-румунському кордоні працює новий пункт пропуску «Красноїльськ - Вікову де Сус». Відкрили його спільно з Прем'єр-міністром Румунії Ніколає Чуку. Після 24 лютого західний напрямок став ключовим для України. Тому розширення його пропускної здатності є одним із пріоритетних завдань для нашого уряду. Розвиток прикордонної інфраструктури дає нам змогу наростити експорт до ЄС, збільшити обсяги допомоги та інтенсивність економічної співпраці з партнерами", - зазначив Шмигаль.

Він уточнив, що «Красноїльськ - Вікову де Сус» став першим з 1998 року пунктом пропуску, збудованим з нуля.

За словами Шмигля, з прем’єром Румунії він домовився активізувати роботу з відкриття пунктів пропуску на кордоні.

"Для цього буде створена двостороння робоча група. До неї долучиться Консультативна місія ЄС в Україні, що сприятиме залученню фінансування з боку Євросоюзу", - вказав Шмигаль.

Він додав, що разом з Ніколає Чуке вони "торкнулися підтримки енергетичного сектору нашої держави, зокрема постачання електрообладнання".

"Також обговорили європейські та євроатлантичні прагнення України. Румунія підтримує нас на цьому шляху!", - констатував Шмигаль.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті