Прем'єрка Франції хоче, щоб нові санкції виявилися для РФ нестерпними

Прем’єр-міністерка Франції Елізабет Борн під час дебатів у Національній асамблеї 3 жовтня захищала запровадження санкцій проти росії у відповідь на повномасштабне вторгнення в Україну прагненням збільшити ціну війни для москви. Про це повідомляє Еспрессо з посиланням на BFMTV.

"Наша мета від самого початку була одна: зробити ціну війни нестерпною для росії, завдати сильного удару по її економіці, не дати їй можливості фінансувати свій наступ", – наголосила глава уряду Франції у своєму зверненні.

"Саме росія розв'язала цю війну. Саме росія підштовхує нас до дій. Санкції триватимуть доти, доки путін продовжуватиме розкручувати спіраль конфлікту і конфронтації", – додала вона.

Окрім цього, за словами Елізабет Борн, відмова від санкцій проти росії означала б "відмову від України", "відмову від наших цінностей" та "підпорядкування росії".

"І ці санкції, всупереч тим, хто маскує своє захоплення російським імперіалізмом нібито патріотизмом, – вони працюють. Російська економіка значно скоротилася, падіння ВВП за цей рік склало 6%. Російська інфляція вибухнула. А росія втратила доступ до високотехнологічних матеріалів", – наголосила Борн.

Також вона закликала французьких депутатів не вестися на російську пропаганду, яка стверджує, що москва чудово почувається через високі ціни на енергоносії.

Як повідомлялось раніше, російські мільярдери з початку 2022 року втратили майже 94 мільярди доларів.

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті