Прем'єрка Франції хоче, щоб нові санкції виявилися для РФ нестерпними

Прем’єр-міністерка Франції Елізабет Борн під час дебатів у Національній асамблеї 3 жовтня захищала запровадження санкцій проти росії у відповідь на повномасштабне вторгнення в Україну прагненням збільшити ціну війни для москви. Про це повідомляє Еспрессо з посиланням на BFMTV.

"Наша мета від самого початку була одна: зробити ціну війни нестерпною для росії, завдати сильного удару по її економіці, не дати їй можливості фінансувати свій наступ", – наголосила глава уряду Франції у своєму зверненні.

"Саме росія розв'язала цю війну. Саме росія підштовхує нас до дій. Санкції триватимуть доти, доки путін продовжуватиме розкручувати спіраль конфлікту і конфронтації", – додала вона.

Окрім цього, за словами Елізабет Борн, відмова від санкцій проти росії означала б "відмову від України", "відмову від наших цінностей" та "підпорядкування росії".

"І ці санкції, всупереч тим, хто маскує своє захоплення російським імперіалізмом нібито патріотизмом, – вони працюють. Російська економіка значно скоротилася, падіння ВВП за цей рік склало 6%. Російська інфляція вибухнула. А росія втратила доступ до високотехнологічних матеріалів", – наголосила Борн.

Також вона закликала французьких депутатів не вестися на російську пропаганду, яка стверджує, що москва чудово почувається через високі ціни на енергоносії.

Як повідомлялось раніше, російські мільярдери з початку 2022 року втратили майже 94 мільярди доларів.

Статті

Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Всі статті