Прем'єр Вірменії не поїде в Бішкек на зустріч лідерів СНД

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян не візьме участі у зустрічі лідерів проросійської "Співдружності незалежних держав" (СНД) у Бішкеку 13 жовтня. Про це повідомляє сайт "Новости-Армения".

Зазначається, що на засіданні лідери СНД мають намір "обговорити широкий порядок денний, зокрема співпрацю в торговельно-економічній сфері".

Уточнюється також, що глава МЗС Вірменії Арарат Мірзоян не візьме участі в засіданні СМЗС СНД, яке відбудеться 12 жовтня в Бішкеку. Вірменія буде присутня на засіданні лише на рівні заступника міністра закордонних справ Вірменії.

Як відомо, до складу СНД входять: Російська Федерація, Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Казахстан, Киргизстан та Молдова.

Як повідомлялося, Зеленський обговорив із прем'єр-міністром Вірменії ситуацію з безпекою на Південному Кавказі.

Влітку 2023 року у Москві нарікали, що "молдавська влада дійсно взяла курс на згортання роботи в СНД".

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті