Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Прем'єр-міністр Великої Британії Кір Стармер звернувся до ради національної безпеки з проханням розробити план ширшої підтримки України. Про це повідомляє The Sunday Times у неділю, 18 серпня, з посиланням на джерело в оборонному відомстві, - інформує NV.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
За словами неназваного джерела, йдеться не лише про військову підтримку, а й про промислову, економічну та дипломатичну.
«Якщо [російський диктатор Володимир] Путін досягне успіху в Україні, він не зупиниться на досягнутому. Однак і економічні наслідки цього величезні, тому що ми всі бачили, як сильно постраждала Британія, коли він вперше вторгся в Україну», — зазначило джерело.
The Sunday Times також повідомляє, що для забезпечення єдиного британського фонду міністр оборони Великої Британії Джон Гілі та міністр закордонних справ Девід Леммі створили спеціальний підрозділ з питань України.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту