Прем'єр-міністр України Шмигаль прибув до Канади із офіційним візитом

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль прибув до Канади на зустріч зі своїм колегою Джастіном Трюдо. Про це повідомляє телеграм-канал FreeДом.

Окрім зустрічі із Трюдо, Денис Шмигаль обговорить ситуацію в Україні і з віце-прем'єркою Христею Фріланд. Після цього у українського прем'єра заплановано візит до США, де він зустрінеться із місцевими чиновниками, а також братиме участь у "Spring Meetings" - великому фінансовому форумі, який проходить цього тижня у Вашингтоні. 

Сам Шмигаль мету свого візиту до Північної Америки пояснив підготовкою нових домовленостей щодо посилення макрофінансової допомоги Україні.

Як повідомлялося раніше, у Держдепі запевнили, що "витік документів" не вплине на допомогу Україні від США

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті