Прем'єр Латвії вважає, що ключ для виживання України – це допомога Німеччини

Прем'єр Латвії заявив, що допомога ФРН – це "ключ для виживання України". Про це пише "Deutsche Welle" 1 березня.

"З латвійської точки зору, підтримка Німеччини є ключем для виживання України", – заявив прем'єр-міністр Латвії Криш'яніс Каріньш після зустрічі з канцлером ФРН Олафом Шольцем у Берліні.

За словами Каріньша, для перемоги Україні потрібна завзятість в обороні своєї території, оскільки президент РФ путін не відмовиться легко від своїх намірів. У свою чергу Шольц підтвердив готовність Німеччини за необхідності захищати інші країни Північноатлантичного альянсу.

"Як союзники ми єдині у думці, що у разі нападу ми разом захищатимемо кожен квадратний сантиметр території НАТО", – наголосив Шольц і додав, що це важливе послання балтійським країнам.

Прем'єр-міністр Латвії наголосив, що допомога Берліна має вирішальне значення для України, яка більше року обороняється від російського вторгнення.

Раніше повідомлялось, що Шольц пообіцяв, що Німеччина збільшить виробництво боєприпасів для підтримки України.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті