Представнику Пригожина анулювали перепустку до штабу командування "спецоперації"

Представнику власника ПВК "Вагнер" Євгену Пригожину анулювали перепустку до штабу командування так званої "сво" ("спеціальної военної операції" - так називають у росії війну проти України). Про це повідомив Пригожин у своєму Телеграм-каналі 6 березня.

"5. 03. 2023 написав листа до командувача угрупування "СВО" про термінову необхідність виділення боєприпасів. 6. 03 о 8 годині ранку моєму представнику в штабі анулювали перепустку та заборонили йому доступ до штабу угруповання", – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що у Краснодарському краї на цвинтарі з'явилися десятки нових могил "вагнерівців", родичам не повідомляють про місця поховання.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті