Представнику Пригожина анулювали перепустку до штабу командування "спецоперації"

Представнику власника ПВК "Вагнер" Євгену Пригожину анулювали перепустку до штабу командування так званої "сво" ("спеціальної военної операції" - так називають у росії війну проти України). Про це повідомив Пригожин у своєму Телеграм-каналі 6 березня.

"5. 03. 2023 написав листа до командувача угрупування "СВО" про термінову необхідність виділення боєприпасів. 6. 03 о 8 годині ранку моєму представнику в штабі анулювали перепустку та заборонили йому доступ до штабу угруповання", – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що у Краснодарському краї на цвинтарі з'явилися десятки нових могил "вагнерівців", родичам не повідомляють про місця поховання.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті