Уряд Німеччини продасть Україні 100 самохідних артустановок Panzerhaubitze 2000

Федеральний уряд Німеччини схвалив продаж Україні 100 самохідних артилерійських установок Panzerhaubitze 2000 виробництва компанії Krauss-Maffei Wegmann (KMW). Про це повідомляє Spiegel 27 липня.

Загальна вартість контракту на цих 100 сучасних самохідних гаубиць становить 1,7 мільярда євро, що в кілька разів перевищує загальну вартість усієї наданої Німеччиною зброї (600 мільйонів євро).

Видання зауважує, що віце-канцлер Німеччини Роберт Габек дав свою згоду на продаж САУ ще 13 квітня, але KMW підтвердила цю інформацію тільки зараз.

У компанії KMW сказали, що виробництво систем озброєння має розпочатися негайно. Однак коли саме перші гаубиці в межах котракту поїдуть в Україну, наразі невідомо, адже виробництво всіх гаубиць розраховане на кілька років.

Як раніше повідомлялось, Берлін придбає для ЗСУ сучасну систему ППО.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті