Правоохоронці провели обшуки у голови правління "Укрзалізниці"

Правоохоронці прийшли з обшуками до голови правління "Укрзалізниці" Євгена Лященка. Про це пише  РБК-Україна з посиланням на джерела у правоохоронних органах.

Обшуки проводили у кабінеті голови "Укрзалізниці".

За інформацією видання від джерел, Лященко проходить свідком у справі, яка стосується закупівель, проведених до його призначення на посаду. Найближчим часом у НАБУ повідомлять деталі.

Як розповіли в УЗ, обшуки пов'язані із закупівлями для потреб галузі. Правоохоронцям надали доступ до домашніх та робочих приміщень співробітників компанії.

Сам Лященко вже прокоментував слідчі дії.

"Вкотре наголошую, що серед моїх першочергових завдань на позиції керівника "Укрзалізниці" - подолання корупційних схем. Сьогодні особисто надав усі роз'яснення НАБУ щодо можливих зловживань у закупівлях. Хоча перевірки закупівель проводяться за той період, коли вони не входили до зони моєї відповідальності", - заявив глава УЗ.

У компанії також нагадали, що минулого тижня правоохоронці затримали одного із заступників закупівельного підрозділу "Укрзалізниці" та провели обшуки в компанії.

Він підозрюється в отриманні неправомірної вигоди за сприяння в укладанні договорів із "потрібними постачальниками" для потреб залізниці. За свої послуги він отримав новий автомобіль Toyota Camry, придбаний в автосалоні за 1,55 млн гривень. Інформацію про можливі зловживання УЗ передала правоохоронцям у квітні 2023 року.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті