ППО працює по російських дронах у Дніпропетровській та Миколаївській областях

Сили протиповітряної оборони працювали по ворожих безпілотниках під час повітряної тривоги в Дніпропетровській та Миколаївській областях. Про це повідомили моніторингові Телеграм-канали.

У Повітряних силах ЗСУ оголосили про загрозу застосування ударних БпЛА на Дніпропетровщині після 21:00. Ворожі дрони рухалися у напрямку Кривого Рогу з півдня.

За даними Телеграм-канали "Оперативний ЗСУ", після 22:30 російський безпілотник було збито над Нікопольський районом. 

На Миколаївщині ППО спрацювала по БпЛА у Баштанському районі.

Крім того, наразі спостерігається активність ворожої тактичної авіації на сході, є загроза застосування авіаційного озброєння.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті