Пожежу в криміналістичному центрі МВС України ліквідовано

Пожежу в складському приміщенні в селі Петропавлівська Борщагівка Київської області ліквідовано. Про це у Телеграм повідомила пресслужба ДСНС.

"О 12:10 ліквідовано пожежу в складському приміщенні в с. Петропавлівська Борщагівка Бучанського р-ну. Частково пошкоджено фасади, що розташовані поруч із місцем пожежі", - йдеться у повідомленні.

У ДСНС також повідомили, що на місці пожежі було залучено 42 рятувальники та 9 од. техніки.

Нагадаємо, на території Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС у Києві вдень 19 серпня під час експертизи вибухонебезпечних предметів сталися вибухи. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті